Soutěže SAPERE a Finanční gramotnost

  29.1.2013
V září 2012 vyhlásilo MŠMT třetí ročník soutěže o zdravém životním stylu – SAPERE a čtvrtý ročník soutěže o peněžní problematice – Finanční gramotnost.

V září 2012 vyhlásilo MŠMT třetí ročník soutěže o zdravém životním stylu – SAPERE a čtvrtý ročník soutěže o peněžní problematice – Finanční gramotnost. Žáci druhého stupně naší školy se těchto soutěží již tradičně v rámci hodin Výchovy ke zdraví a Výchovy k občanství zúčastnili. Ve školním kole nejlépe a nejrychleji odpovídali na zadané otázky a zároveň postoupili do okresního kola tito žáci:

  • SAPERE – zdravý životní styl

1. místo Kateřina Špilková – 9. třída

2. místo Pavla Špilková – 6. třída

3. místo Ondra Král – 9. třída

 

  • Finanční gramotnost

1. místo Kateřina Prouzová – 9. třída

2. místo Kateřina Kohoutová – 9. třída

3. místo Gabriel Gloza – 9. třída

Umístění ostatních zúčastněných žáků je k dispozici na internetových stránkách obou soutěží.

Okresní kolo proběhlo opět on-line na naší škole 21. ledna 2013. Všem účastníkům soutěží děkuji za svědomitou přípravu a vzornou reprezentaci naší školy a postupujícím do okresního kola přeji štěstí v silné konkurenci a postup do dalších kol.

Mgr. Monika Chmelařová