Praha – Barrandov, ČT, Petřín - 17. 10. 2012

  22.10.2012
17. října 2012 se vypravili žáci druhého stupně do Prahy. 6. a 7. třída měla na programu Barrandovská studia, kde viděli práci filmařů, vyzkoušeli si pohádkové kostýmy, hádali názvy pohádek, které zde byly vytvořené.

17. října 2012 se vypravili žáci druhého stupně do Prahy. 6. a 7. třída měla na programu Barrandovská studia, kde viděli práci filmařů, vyzkoušeli si pohádkové kostýmy, hádali názvy pohádek, které zde byly vytvořené. Po dvouhodinové exkurzi navštívili Petřín, kde vystoupali na rozhlednu a pobavili se v Zrcadlovém sále.
8. a 9. třída navštívila Českou televizi, kde se seznámili s tvorbou krátkých filmů a mohli si vyzkoušet práci kameramana. Exkurze byla zajímavá a poučná, proto i oni potřebovali nějakou zábavu, ta je čekala stejně jako mladší spolužáky na Petříně.

Příjemně unaveni jsme se všichni vraceli spokojeně domů, že jsme se seznámili zase s něčím novým. Děkujeme i pánům řidičům, kteří se zasloužili o zdařilý chod naší exkurze.

 Mgr. Monika Henychová  

Praha - exkurze žáků 2. stupně Praha - exkurze žáků 2. stupně

Praha - exkurze žáků 2. stupně Praha - exkurze žáků 2. stupně

Praha - exkurze žáků 2. stupně Praha - exkurze žáků 2. stupně