„VE ŠKOLE PO ŠKOLE“

  9.12.2018
V pátek 30. listopadu/sobota 1. prosince 2018 se uskutečnila akce „Ve škole po škole“. Jednalo se o akci 6. třídy na upevnění třídního kolektivu...

V pátek 30. listopadu/sobota 1. prosince 2018 se uskutečnila akce „Ve škole po škole“. Jednalo se o akci 6. třídy na upevnění třídního kolektivu. Děti i pedagogický doprovod strávily ve škole příjemné chvíle. Na nudu nebyl čas, protože program byl nabitý. V 17:00 h jsme se sešli před školou, následovala příprava třídy na spaní. Před večeří proběhla diskotéka a turnaj ve stolním tenisu. Před spaním jsme si zahráli sérii společenských her, u kterých jsme si pěkně protáhli naše bránice. Do připravených pelíšků jsme ulehali utahaní, ale šťastní. Ráno po provedení nezbytné hygieny jsme se společně nasnídali ve školní jídelně a pomalu se pustili do úklidu. Akce se vydařila a splnila svůj účel. Budeme se těšit na další společně strávené chvíle.

Mgr. Michaela Šinkorová, Mgr. Hana Štědronská