„Hurá vysvědčení“ ….. aneb sportem pro radost

  4.2.2019
Poslední lednový den dostali žáci vysvědčení, které odráželo jejich práci za první pololetí...

Poslední lednový den dostali žáci vysvědčení, které odráželo jejich práci za první pololetí. Následně se žáci 1. až 3. třídy odebrali do školní tělocvičny, kde pro ně učitelé měli připravené různé sportovní aktivity. Pro žáky vyšších ročníků (4. – 9. třída) byl rezervován chotěbořský zimní stadion, kde si mohli vyzkoušet své bruslařské umění. Některé děti hrály hokej, jiné různé honičky a další trénovaly samotné bruslení. Do autobusů se všichni vraceli přiměřeně unavení a spokojení s příjemně prožitým dnem.

Mgr. Michaela Šinkorová 

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště