„Celé Česko čte dětem” opět v naší družině

  20.10.2017
Po prázdninové pauze a zářijovém zvykání si na nové školní povinnosti jsme ve středu 18. října 2017 opět zahájili cyklus čtení knih s našimi hosty v rámci akce „Celé Česko čte dětem" ...

Po prázdninové pauze a zářijovém zvykání si na nové školní povinnosti jsme ve středu 18. října 2017 opět zahájili cyklus čtení knih s našimi hosty v rámci akce „Celé Česko čte dětem". Tentokráte pozvání přijala naše nová paní učitelka prvňáčků Hana Štědronská. Přinesla si s sebou knihu Zdeňka Svěráka „Tatínku, ta se ti povedla!" a přečetla nám hned několik kapitol o tom, jaké trable působí tatínkům vymýšlení pohádek na dobrou noc pro jejich ratolesti. Odpoledne jsme si zpestřili  vybarvováním relaxačních omalovánek-mandal- a zpěvem některých písniček z dílny samotného autora Zdeňka Svěráka za doprovodu kytary. Těšíme se na další setkání v listopadu a další knihu, kterou si  pro nás náš host připraví.
Daniela Balková