„Celé Česko čte dětem“ ve školní družině - 30. 5. 2018

  4.6.2018
Ve středu 30. května 2018 jsme v naší školní družině přivítali dalšího hosta v rámci akce Celé Česko čte dětem...

Ve středu 30. května 2018 jsme v naší školní družině přivítali dalšího hosta v rámci akce Celé Česko čte dětem. Studentka Střední pedagogické školy Lucie Fikarová u nás po 3 týdny vykonává souvislou pedagogickou praxi a tak jsme ji s dětmi poprosili, aby přinesla nějakou svou oblíbenou knihu z dětství a úryvek přečetla. Nejprve se děti Lucie ptaly na všemožné otázky, čímž se nám vlastně blíže představila a potom jsme se již oddali naslouchání četby z knihy „Dětský zvěřinec“ od P.Brycze. Je to humorná kniha, ve které se děti-nezbedníci proměňují na různá zvířátka, z čehož pro ně plyne životní poučení. I my jsme pak prožili na hřišti něco podobného, když si pro nás Lucka připravila překážkovou dráhu motivovanou hrou na různá zvířata. Bylo to milé odpoledne a už teď se těšíme na dalšího hosta.

Daniela Balková