DRACUP 2019

18.6.2019
V pátek 14. června 2019 se žáci naší školy zúčastnili již 3. ročníku závodů dračích lodí. Závod je určený pro kolektivy tříd druhého stupně základních škol a prvních čtyř ročníků tříd víceletých gymnázií a středních škol...

V pátek 14. června 2019 se žáci naší školy zúčastnili již 3. ročníku závodů dračích lodí. Závod je určený pro kolektivy tříd druhého stupně základních škol a prvních čtyř ročníků tříd víceletých gymnázií a středních škol. Celkem se sešlo 12 týmů, z toho 10 základních škol. Závod se jel na dvě rozjížďky a oba časy se sčítaly. Vítězem bylo tedy družstvo, které mělo nejnižší čas. Obě rozjížďky jsme jeli se ZŠ Žďírec nad Doubravou a obě vyhráli ve výborných časech. Po sečtení obou časů bylo vidět, že naši žáci dosáhli nejlepšího výsledku a obsadili celkově 1. místo.
Školu reprezentovali: Matěj Moucha, Jan Šulc, Vojtěch Dohnal, Nela Mrštíková, Josef Ondráček, Iveta Šulcová, Pavlína Culková, Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, Zuzana Málková, David Rykr, Michal Sýkora, René Vašek, Veronika Marie Balková, Martin Doucha, Lukáš Hocke, Jakub Kopecký, Martin Rezek, Natálie Richterová, Barbora Stehnová, Jan Trávníček a Klára Žižková.
Celé posádce děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl