Dračí lodě pro žáky ZŠ a SŠ na Řece

  20.6.2023
16. června se vybraní žáci 6. – 9. zúčastnili závodu Dračích lodí...

16. června se vybraní žáci 6. – 9. zúčastnili závodu Dračích lodí. Poděkování patří Perunu Hluboká za uskutečnění tohoto závodu pro děti. Celkem bylo 13 týmů ZŠ a SŠ.

Hodnocení žáků:

„Celkem bylo 13 týmů, každý soutěžil 2x, časy se sčítaly. V těžké konkurenci jsme se jako nejmladší umístili na 11. místě, ale to vůbec nevadilo. Závod jsem si užila a hrozně mě to bavilo.“                                 
Karolína Hocková, 7. třída

„16. 6. jsme šli závodit za naši školu na Dračí lodě. Byli jsme sice nejmladší, ale moc jsme se snažili. Obsadili jsme 11. místo, za které jsem byl rád. Dračí lodě jsem si užil.“                                                                   
Šimon Šešulka, 7. třída

„16. června se na Řece uskutečnily závody Dračích lodí. První rozjížďku jsme zajeli za 1:07, ale podruhé už to bylo horší. Umístili jsme se na 11. místě. Nevadilo mi to a moc jsem si to užila.“                                   
Magdalena Mikulecká, 7. třída