Dračí lodě 2018

  19.6.2018
V pondělí 18. června 2018 se uskutečnily závody dračích lodí v přírodním areálu dračích sportů rybník Řeka Krucemburk...

V pondělí 18. června 2018 se uskutečnily závody dračích lodí  v přírodním areálu dračích sportů rybník Řeka Krucemburk. Naše škola sestavila dvacetičtyřčlennou posádku. Od rána panovala mezi všemi účastníky akce velmi příjemná atmosféra. Po sečtení dvou časů ze dvou rozjížděk náš tým obsadil v silné konkurenci 11 týmů, krásné 6. místo. Doufáme, že se opět sejdeme v dobré náladě a příští rok bude pro naši školu stejně úspěšný jako ten letošní.

 Školu reprezentovali: Iveta Šulcová, Pavlína Culková, Zuzana Málková, Martin Doucha, Lukáš Hocke, Jakub Kopecký, Lucie Kubová, Martin Rezek, Jan Trávníček, Klára Žižková, Cao Ngoc Lien, Benedikt Coufal, Zuzana Čermáková, Benedikt Havlíček, Veronika Hošáková, Petr Kasal, Jiří Málek, Ondřej Mitana, Veronika Mrštíková, Patrik Pačanda, Jana Strašilová, Romana Virglová a Sára Wagnerová.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl, Ing. Ivana Tomková