Dopravní výchova - 4. třída (1. blok)

  28.11.2017
Ve středu 22. 11. 2017 absolvovali žáci 4. třídy 1. blok kurzu dopravní výchovy, který probíhal formou rozhovorů a různých ukázek na obrázcích a interaktivní tabuli...

Ve středu 22. 11. 2017 absolvovali žáci 4. třídy 1. blok kurzu dopravní výchovy, který probíhal formou rozhovorů a různých ukázek na obrázcích a interaktivní tabuli. První hodina byla nazvána – Jsem chodec. Žáci se dozvěděli, kdo je považován za chodce a jak se mají chovat, aby v dopravním provozu nikoho neohrozili a nikdo neohrozil je. Další hodina byla věnována cyklistům a jejich výbavě. V ostatních hodinách žáci poznávali dopravní značky, sestavovali jejich rozstříhané tvary, řadili obrázky a podle nich vyprávěli příběhy. Na závěr dopravní výchovy si všichni zopakovali, co se za celé dopoledne naučili. Už se těšíme na další pokračování dopravní výchovy.

Mgr. Eva Janáčková