DO RE MI - pěvecká soutěž 2019

  4.6.2019
V pondělí 3. června zněly naší školou melodie lidové, pohádkové, moderní i ty ve stylu country. Vedle písniček jako např. „Černé oči jděte spát“ nebo „Ach, synku, synku“ ...

V pondělí 3. června zněly naší školou melodie lidové, pohádkové, moderní i ty ve stylu country. Vedle písniček jako např. „Černé oči jděte spát“ nebo „Ach, synku, synku“ jsme tak mohli slyšet „Na Okoř je cesta“, „Voda, voděnka“ a dokonce i „Šrouby a matice“. Vybrat vítěze pěvecké soutěže DO RE MI tedy opět nebylo lehké. V kategorii 2. a 3. tříd však nakonec získala první místo Daniela Martínková, druhé Otto Kohout a třetí místo si odnesla Denisa Wagnerová. Ve 4. a 5. třídě zaujal porotu nejvíc hlas Karolíny Pejchlové, druhé místo si vyzpívala Sofie Bencová a diplom za místo třetí získala Kristýna Kohoutová. Zvláštní ocenění za dvojhlasý zpěv udělila porota Denise Dopitové a Nele Trávníčkové z 1. ročníku. Všem zúčastněným ještě jednou blahopřejeme.

Mgr. Hana Štědronská