Horácké divadlo Jihlava

  14.3.2013

Horácké divadlo Jihlava

Blížící se jaro vylákalo žáky a učitelky 1. stupně naší školy na první výlet.11. března 2013 jsme se po delší době vydali do Horáckého divadla v Jihlavě na premiéru dětského muzikálu Alenka v říši za zrcadlem.
Koho by nezajímalo, co se skrývá za zrcadlem? Co když je tam jiný svět než ten, ve kterém žijeme? S Alenkou jsme vstoupili a poznali, že je tam svět, ve kterém žijí bytosti z našich snů. Jsou tu jiná pravidla i čas tu běží trochu jinak. To však pochopí jenom ten, kdo trochu sní.
Představení v nastudování herců jihlavského divadla se všem líbilo.Děti obdivovaly zajímavé kostýmy i divadlo samotné.Však tu byli někteří poprvé a určitě ne naposledy.

Jana Votavová, foto Marcela Pospíchalová 

Horácké divadlo Jihlava  Horácké divadlo Jihlava