Divadlo Pardubice – muzikál Popelka 6. 2. 2012

  6.2.2012
V pondělí 6. února 2012 se vydali žáci 1. stupně do pardubického divadla na muzikálový příběh Popelka. Poetický příběh nastudovali herci z Těšínského divadla a dlužno dodat, že opět skvěle.

V pondělí 6. února 2012 se vydali žáci 1. stupně do pardubického divadla na muzikálový příběh Popelka. Poetický příběh nastudovali herci z Těšínského divadla a dlužno dodat, že opět skvěle. Tradiční pohádku o chudé, ale krásné a hodné Popelce, její bohaté a zlé maceše a o princi, který si navzdory nastraženým léčkám vybral za nevěstu tu pravou, děti velmi příjemně pobavil a potěšil.

Marcela Pospíchalová
 

Divadelní představení "Popelka" - VČD Pardubice Divadelní představení "Popelka" - VČD Pardubice

Divadelní představení "Popelka" - VČD Pardubice Divadelní představení "Popelka" - VČD Pardubice