Divadelní představení „Pohádky ze mlýna“

  14.4.2014
Na pondělí 7. 4. 2014 se děti 1. – 3. třídy moc těšily. Navštívily se svými třídními učitelkami malou scénu divadla v Pardubicích. Zde sehráli tři herci pražských divadel pro děti představení „Pohádky ze mlýna.“

Na pondělí 7. 4. 2014 se děti 1. – 3. třídy moc těšily. Navštívily se svými třídními učitelkami malou scénu divadla v Pardubicích. Zde sehráli tři herci pražských divadel pro děti představení „Pohádky ze mlýna.“

Při první pohádce „O dvou strašidlech“, které vyhnal ze mlýna kurážný voják Jíra se děti možná i trochu bály. Tak strašidelně Písklo a Řízlo ve svých kostýmech působily. Ve druhé pohádce „O bohaté mlynářce“ jsme zase přáli všichni štěstí dvěma chudým pocestným. Ti ošidili bohatou, ale hloupou mlynářku, když jí uvařili sekyrkovou polévku z jejích vlastních zásob a sami si přitom tuze pochutnali.

Pohádky byly doprovázeny pěknými melodiemi a písničkami.

Všem se nám divadlo líbilo.

Jana Votavová