VČD Pardubice pro žáky 2. stupně – komedie Charleyova teta

  21.3.2014
Komedie nás zavádí na Oxfordskou univerzitu, kde dva mladí studenti jsou zamilovaní, ale tehdejší konvence neumožňují samostatné setkání s dívkami bez dozoru.

Komedie nás zavádí na Oxfordskou univerzitu, kde dva mladí studenti jsou zamilovaní, ale tehdejší konvence neumožňují samostatné setkání s dívkami bez dozoru. Proto se hodí teta z Brazílie, která má navštívit jednoho ze studentů. To se sice hodí, ale teta má zpoždění a jejich touha setkat se s jejich vyvolenými stále narůstá. Proto se hodí spolužák, který hraje v ochotnickém divadle a je ochoten v převleku dámy tetu nahradit.

Komedie přinesla řadu úsměvných situací a zamotaných vztahů. Žákům se divadelní hra velmi líbila a od srdce se zasmáli kouskům studentů. Určitě si všichni zpříjemnili jarní slunný den.

Mgr. Monika Henychová
 

VČD Pardubice 18. 3. 2014 VČD Pardubice 18. 3. 2014