Divadlo Honzy Hrubce pro žáky 1. stupně

  13.1.2024
Ve čtvrtek 11. ledna 2024 jsme si připomněli vánoční atmosféru díky Tříkrálovému představení loutkového divadla Honzy Hrubce, které bylo určeno všem žákům 1. stupně...

Ve čtvrtek 11. ledna 2024 jsme si připomněli vánoční atmosféru díky Tříkrálovému představení loutkového divadla Honzy Hrubce, které bylo určeno všem žákům 1. stupně. Naši školu navštívil pan Hrubec již po několikáté, a i tentokrát bylo jeho představení výjimečné. Pomocí loutek, zpěvu, krásného a vtipného textu, dokázal pan Hrubec poutavě zdramatizovat příběh o narození Ježíška a cestě tří králů do Betléma. Diváci byli naprosto zaujati, spontánně se zapojovali, zpívali a na závěr nešetřili potleskem. Doufáme, že nás pan Hrubec se svým divadlem zase někdy navštíví.

Mgr. Marion Polívková, Mgr. Věra Štouračová