Den Země 2019 - projektový den 17. 4. 2019

  24.4.2019
Letošní svátek planety Země jsme po práci na plakátech a úkolech s přírodovědnou tématikou věnovali opět úklidu...

Letošní svátek planety Země jsme po práci na plakátech a úkolech s přírodovědnou tématikou věnovali opět úklidu. Děti od první až po sedmou třídu prošly svou trasu po obci a v jejím okolí a cestou se věnovaly sběru a vytřídění odpadu. Osmá a devátá třída zůstala u školy a jarní úklid soustředila hlavně na fotbalové hřiště a jeho nejbližší okolí. Počasí vyšlo pěkně, nebylo ani horko, ani zima, i když studený vítr trošku potrápil hlavně ty, kteří se vydali mimo obec. Dopoledne příjemně uteklo a všichni se po zaslouženém obědě rozešli domů.

                                                                                                                       Mgr. Jitka Kadlecová