Den Země 2014

  22.4.2014
V pátek 16. dubna 2014 se na naší škole konal projektový den - Den Země. Žáci všech ročníků se ve svých třídách věnovali projektům s přírodopisnou tématikou.

V pátek 16. dubna 2014 se na naší škole konal projektový den - Den Země. Žáci všech ročníků se ve svých třídách věnovali projektům s přírodopisnou tématikou. Zpracovali plakáty s tématy např. zvířata a rostliny v lese, chránění živočichové a rostliny v ČR a ve světě apod.

Poté jsme všichni vyrazili ven a zbytek dopoledne se věnovali úklidu. Odpadky po obci posbírali žáci prvního stupně, děti ze 6. a 7. třídy prošly a uklidily cyklostezku do Vojnova Městce, do Ždírce a podél cesty na Staré Ransko. Žáci 8. a 9. ročníku zvelebili okolí školy a hřiště.

Počasí našim pracantům přálo a úklid se podařilo dokončit, aniž bychom zmokli.

Mgr. Jitka Kadlecová

 

Den Země Den Země

Den Země Den Země