Den otevřených dveří s tvořivými dílnami - pozvánka

  23.10.2019
Ve čtvrtek 24. 10. 2019 od 15. 00 do 18. 00 hod. proběhne v prostorách naší školy Den otevřených dveří s tvořivými dílnami. Pro zájemce z řad žáků, rodičů, prarodičů i přátel školy budou otevřeny k nahlédnutí učebny, dílny i další prostory...

Ve čtvrtek 24. 10. 2019 od 15. 00 do 18. 00 hod. proběhne v prostorách naší školy Den otevřených dveří s tvořivými dílnami. Pro zájemce z řad žáků, rodičů, prarodičů i přátel školy budou otevřeny k nahlédnutí učebny, dílny i další prostory. V učebnách 1. stupně pro Vás připravíme tvořivé dílny, kde budete mít možnost vyrobit si za asistence našich žáků podzimní dekorace či jiné výrobky převážně s podzimní tématikou. Těšíme se na společně strávené odpoledne.

Žáci a učitelé ZŠ Krucemburk

Den otevřených dveří s tvořivými dílnami - pozvánka (PDF)