Den otevřených dveří s tvořivými dílnami

  31.10.2019
Ve čtvrtek 24. října 2919 proběhl na naší škole Den otevřených dveří s tvořivými dílnami. Škola byla otevřená široké veřejnosti od 15:00 do 18:00 hodin. Akce se setkala s velkým zájmem veřejnosti...

Ve čtvrtek 24. října 2019 proběhl na naší škole Den otevřených dveří s tvořivými dílnami. Škola byla otevřená široké veřejnosti  od 15:00 do 18:00 hodin. Akce se setkala s velkým zájmem. Žáci si v doprovodu rodičů i prarodičů prohlédli prostory školy, v dílnách a v učebnách 1. stupně si mohli zhotovit výrobek s podzimní tématikou, který si odnesli domů. Na 2. stupni paní učitelky připravily zajímavé aktivity ze zeměpisu, chemie, přírodopisu, informatiky, z českého a anglického jazyka, které si mohli všichni přítomní vyzkoušet.
Školu navštívili i ti starší  a zavzpomínali  na svá školní léta.
Krásně strávené odpoledne se všem líbilo a už teď se těšíme na některou z příštích akcí.

Mgr. Jana Mäki