Soutěž Danonino 2014 na ZŠ Krucemburk

  29.4.2014
V měsíci březnu firma Danone vyhlásila soutěž o nejlepší nápad na téma „Dino“, které se zúčastnila naše ZŠ Krucemburk. Na úplném začátku děti od této firmy dostaly jogurty Danonino, které si s radostí a s chutí snědly.

V měsíci březnu firma Danone vyhlásila soutěž o nejlepší nápad na téma „Dino“, které se zúčastnila naše ZŠ Krucemburk. Na úplném začátku děti od této firmy dostaly jogurty Danonino, které si s radostí a s chutí snědly. Úkolem dětí bylo vymyslet, jak tento produkt co nejoriginálněji prezentovat. Vymýšlely písně, psaly básně, kreslily obrázky a tvořily krásná díla v podobě dráčků, který je symbolem této řady mléčných produktů. Po zdárném dokončení výtvorů byl firmou vybrán ten nejlepší a nejoriginálnější nápad. Prvenství v této soutěži získala naše první třída. Zástupcem firmy bylo dětem předáno mnoho krásných cen a diplom, na který jsou žáčci velice pyšní. S úsměvem na tváři a s velikou radostí si prvňáčci po zásluze odnesli domů svou výhru a už se těší na zapojení do dalších soutěží.

Mgr. Veronika Zlatohlávková 

 Soutěž Danonino 2014 Soutěž Danonino 2014    

                            Soutěž Danonino 2014