Coca-Cola Cup 2015/2016

  6.10.2015
Žáci 6. – 9. třídy sehráli 5. 10. 2015 v rámci celorepublikového fotbalového turnaje zápas se ZŠ Svratka.

Žáci 6. – 9. třídy sehráli 5. 10. 2015 v rámci celorepublikového fotbalového turnaje zápas se ZŠ Svratka. Utkání se hrálo na hřišti soupeře. Od první minuty bylo zřejmé, kdo bude v zápase vítězem. Soupeř měl ve svém týmu velice kvalitní fotbalisty, kteří hrají i krajský přebor. To se odrazilo na konečném výsledku, který byl 8:2(Ondřej Pecina - 2) ve prospěch soupeře.
Školu reprezentovali: Petr Kasal, Ondřej Mitana, Patrik Pačanda, Ondřej Pecina, Ondřej Pelikán, Lukáš Podroužek, David Řezníček, Pavel Soukup, Michal Hocke, Filip Janáček, Filip Krejčí, Jan Losenický, Patrik Manych, Tomáš Popelka.
Děkujeme chlapcům za reprezentaci naší školy.

                                                                                                                                        Mgr. Jiří Šikl