Coca Cola Cup – Trhová Kamenice 17. 10. 2013

  18.10.2013
Ve čtvrtek 17. října proběhlo 2. kolo tradičního turnaje škol ve velké kopané Coca Cola Cup v Trhové Kamenici. Tohoto turnaje se zúčastnila 4 družstva.

Ve čtvrtek 17. října proběhlo 2. kolo tradičního turnaje škol ve velké kopané Coca Cola Cup v Trhové Kamenici. Tohoto turnaje se zúčastnila 4 družstva. Se ZŠ Ležáků Hlinsko naši kluci prohráli 2:0, se ZŠ Resslova Hlinsko prohráli těsně 3:2 (T. Hocke, J. Veselský) a v posledním zápase porazili ZŠ Trhová Kamenice 6:0 (J. Veselský – 3, L. Mrštík, F. Dymáček, M. Kopecký). V turnaji obsadili velmi pěkné 3. místo.

Školu reprezentovali: Filip Janáček, Filip Krejčí, Jan Losenický, Tomáš Popelka, Václav Daněk, Filip Dymáček, Dominik Krejčí, Libor Mrštík, Dan Myška, Jiří Veselský, Tomáš Hocke, Miloš Losenický, Jan Soukup a Michal Kopecký.

Děkujeme chlapcům za reprezentaci školy.

Mgr. Jiří Šikl