Coca-Cola Cup 2012: kopaná žáků 6. - 9. tříd

  13.4.2012

Coca Cola Cup 2012

Ve středu 11. dubna 2012 sehráli chlapci 6. – 9. třídy okrskový turnaj ve fotbalu v rámci celorepublikového turnaje Coca Cola Cup. Jejich soupeři byli ZŠ Žďírec nad Doubravou a ZŠ Buttulova Chotěboř.
V prvním utkání nastoupili kluci proti ZŠ ze Žďírce. Od první minuty svého soupeře zatlačili a měli hodně gólových šancí. V prvním poločasu byla pouze jedna střela úspěšná a vedli jsme 1:0 (Pavel Janáček). Druhý poločas byl vyrovnaný, ale soupeře jsme do žádných vyložených šancí nepustili. Ba naopak se ke konci zápasu naši hráči prosadili podruhé a zvýšili na konečných 2:0 (Jan Pecina).
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti ZŠ Buttulova z Chotěboře. Utkání mělo být vyrovnané, protože kluci ze ZŠ Buttulova porazili ždírecké 3:0. Opak byl pravdou, protože naši chlapci se do soupeře zakousli a neustále jej tlačili. V prvním poločasu jsme dali jednu branku a vedli 1:0 (Pavel Jaroš). Druhý poločas jsme soupeře přehráli jak herně, tak fyzicky. Přidali jsme druhý gól (Pavel Jaroš) a zvítězili 2:0.
Chlapci v tomto turnaji zvítězili a postupují do dalšího kola.
Školu reprezentovali: Filip Dymáček (6. třída), Tomáš Hocke, Patrik Kubík, Miloš Losenický (7. třída), František Holcman, Vojtěch Hudec, Jakub Pátek (8. třída), Pavel Janáček, Pavel Jaroš, Vojtěch Martinovský, Jan Pecina, Aleš Sobotka, Václav Talavášek a Martin Vavroušek (9. třída).
Všem chlapcům děkujeme za předvedený výkon a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jiří Šikl