Cesta tam a zase zpět – školní výlet 6. třídy

  17.6.2019
V pondělí 10. června jsme se vypravili na školní výlet do Centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem. Cesta vedla z Krucemburku přes Žďár n. S. do Bystřice n. P a zase zpět...

V pondělí 10. června jsme se vypravili na školní výlet do Centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem. Cesta vedla z Krucemburku přes Žďár n. S. do Bystřice n. P a zase zpět. V Bystřici jsme se zastavili na outdoorovém hřišti, kde jsme se dostatečně „vyřádili“, posvačili a nabrali síly do závěrečného stoupání. Pod kopcem cestu střežila socha Zubra od známého sochaře Michala Olšiaka.
Samotná prohlídka Edenu byla velmi zajímavá. Nejspíš proto, že jsme si mohli všechno ošahat, vyzkoušet a dokonce se posadit i na dobový nábytek z 19. století jak v domě správce statku, tak i v samotné horácké vesničce. Rovněž jsme navštívili ekopavilon, kde byla vystavena naše pirátská loď, se kterou se až do konce srpna účastníme ekosoutěže. Prohlídku jsme zakončili v prodejně suvenýrů. Zde si každý koupil nebo vyrobil nějakou drobnost (př. polštářky „ na dobré spaní“, bylinné octy a oleje) pro sebe nebo své blízké.
Výlet jsme si všichni užili.

Mgr. Michaela Šinkorová, Mgr. Pavel Pruša a žáci 6. třídy

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště