ČEPS CUP 2018/2019 - krajské finále

  12.2.2019
8. 2. 2019 se uskutečnilo Krajské finále florbalového projektu Čeps cup pro 1. stupeň ZŠ. Turnaj probíhal ve sportovní hale SK Jihlava...

8. 2. 2019 se uskutečnilo Krajské finále florbalového projektu Čeps cup pro 1. stupeň ZŠ. Turnaj probíhal ve sportovní hale SK Jihlava. Náš tým děvčat se v silné konkurenci neztratil a vybojoval si krásné 3. místo. Je vidět, že děvčata hra baví, užívají si každý zápas. Všem hráčkám gratuluji a přeji hodně sportovních úspěchů.

Vzájemné zápasy:

Hradská x Broučkové 1:1

Pink Stars x Broučkové 0:8

ZŠ Valeč x Broučkové 1:8

Vilémovice x Broučkové 0:5

ZŠ Na Pražské x Broučkové 3:2

Lánečačky x Broučkové 1:2

Naši školu reprezentovala: Sofie Bencová, Karolína Culková, Klára Danielová, Adéla Hamerská, Hedvika Kafková, Aneta Kopecká, Romana Málková,  Vendula Valecká, Tereza Valecká, Mirka Vašková, Elena Vašková, Simona Vasserbauerová, Veronika Veselá, Gabriela Zvolánková

Ing. Ivana Tomková