ČEPS CUP 2018/2019

  1.11.2018
26. 10. 2018 se uskutečnilo okresní kolo florbalového Čeps cupu pro 1. stupeň základních škol...

26. 10. 2018 se uskutečnilo okresní kolo florbalového Čeps cupu pro 1. stupeň základních škol. Turnaj probíhal ve sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod. Náš tým děvčat se v silné konkurenci šesti týmů se neztratil a vybojoval si krásné 1. místo. Svým vítězstvím si zajistil postup do krajského kola.
Všem hráčkám gratuluji a přeji hodně sportovních úspěchů.

Vzájemné zápasy:
Jeníkovačky x Broučkové 0:9
Lánečačky x Broučkové 0:5
Komenda x Broučkové 1:7
Pastelky x Broučkové 0:10
ZŠ Nuselská x Broučkové 3:4

Naši školu reprezentovala: Karolína Culková, Gabriela Zvolánková, Tereza Valecká, Mirka Vašková, Elena Vašková, Romana Málková, Simona Vasserbauerová, Klára Danielová, Vendula Valecká, Adéla Kubová, Adéla Hamerská, Veronika Veselá, Hedvika Kafková, Aneta Kopecká, Sofie Bencová

Ing. Tomková Ivana