ČEPS cup 2017/2018 NÁRODNÍ FINÁLE

  1.4.2018
ČEPS cup 2017/2018 NÁRODNÍ FINÁLE VÝCHOD kategorie dívek Poháru základních škol pro 1. stupeň ZŠ ...

23. 3. 2018 se uskutečnil turnaj NÁRODNÍ FINÁLE VÝCHOD kategorie dívek. Soutěž proběhla v Olomouci ve SH SŠP za účasti osmi školních týmů rozdělených do dvou skupin. Naše děvčata ve své skupině získala druhé místo a postoupila do play off. Náš tým florbalistek se v silné konkurenci neztratil a vybojoval si krásné 5. místo. Celý turnaj probíhal v přátelské atmosféře a přinesl děvčatům mnoho sportovních zážitků. Všem hráčkám gratuluji a věřím, že se budou dál věnovat florbalu. Děkujeme našim sponzorům za nové dresy a rodičům, kteří s námi byli za vydatnou podporu.
Naši školu reprezentovala: Karolína Culková, Tereza Valecká, Mirka Vašková, Elena Vašková, Romana Málková, Simona Vasserbauerová, Barobra Virglová, Klára Danielová

Ing. Ivana Tomková