ČEPS CUP 2017/2018 - krajské kolo

  15.1.2018
10. ledna 2018 se uskutečnilo krajské finále florbalového Poháru základních škol pro 1. stupeň ZŠ ...

10. ledna 2018 se uskutečnilo krajské finále florbalového Poháru základních škol pro 1. stupeň ZŠ. Turnaj probíhal ve sportovní hale SK Jihlava. Sedm družstev bylo rozděleno do dvou skupin a podle pořadí ve skupině se hrálo o umístění. Utkání se hrála 12 minut hrubého času. Náš tým děvčat se v silné konkurenci neztratil a vybojoval si krásné 1. místo. Svým vítězstvím si zajistil postup do národního finále. Termín byl předběžně stanoven na březen. Všem hráčkám děkuji za předvedenou hru a za vynikající reprezentaci školy.
Vzájemné zápasy:
Pink stars x Broučkové 1:4
Kočky x Broučkové 3:3
Hálkova x Broučkové 0:5
Pink stars x Broučkové 0:3
Kočky x Broučkové 2:6

Naši školu reprezentovala: Karolína Culková, Gabriela Zvolánková, Tereza Valecká, Mirka Vašková, Elena Vašková, Romana Málková, Simona Vasserbauerová, Barobra Virglová, Kristýna Škodová, Klára Danielová

Ing. Ivana Tomková