Celé Česko čte dětem ve školní družině

  26.4.2023
Ve školní družině si rádi připomínáme, že čtení knih je třeba a to velmi třeba. Proto jsme ve čtvrtek 20. dubna využili návštěvy, která k nám do družiny zavítala a prožili jsme milé chvíle nad knihou v rámci projektu Celé Česko čte dětem...

Ve školní družině si rádi připomínáme, že čtení knih je třeba a to velmi třeba. Proto jsme ve čtvrtek 20. dubna využili návštěvy, která k nám do družiny zavítala a prožili jsme milé chvíle nad knihou v rámci projektu Celé Česko čte dětem. Hostem byla paní Hana Rázlová, která u nás vykonávala praxi jako studentka předškolní a mimoškolní pedagogiky. Připravila si pro nás příběh z knihy Roberta Drozdy Pohádky pana přednosty. Svým názvem navazovala na naše dopravní téma měsíce dubna. Děti poté vybarvovaly, stříhaly a lepily dopravní prostředky z geometrických tvarů. Děkujeme a těšíme se na další společné čtení.

Daniela Balková - vychovatelka