Celé Česko čte dětem v květnu ve školní družině

  23.5.2022
Třetí květnový týden s námi ve školní družině pobývá a vykonává svou pedagogickou praxi studentka střední pedagogické školy v Litomyšli Bára Plevová...

Třetí květnový týden s námi ve školní družině pobývá a vykonává svou pedagogickou praxi studentka střední pedagogické školy v Litomyšli Bára Plevová. Ve čtvrtek odpoledne si pro nás připravila v rámci projektu Celé Česko čte dětem četbu z knihy Harry Potter a kámen mudrců. Děti měly nejprve možnost našeho hosta vyzpovídat a poté už se zaujetím naslouchaly četbě ukázky z knihy. Bára vybranou kapitolu o oslavě Dudleových narozenin výborně použila jako motivaci k následující činnosti. Děti si zahrály na cukráře a z domácí vyrobené barevné modelíny z mouky mohly vytvářet koláčky, zákusky či zdobené muffiny. Myslím, že si děti odpoledne s radostí užily a výrobky si s nadšením odnesly domů. Už se těšíme na další čtení a dalšího našeho hosta.

Daniela Balková