Bobřík informatiky - informatická soutěž pro žáky základních a středních škol

  20.11.2022
V první polovině listopadu proběhlo národní kolo informatické soutěže Bobřík informatiky. Naši žáci soutěžili tento rok poprvé a to ve dvou kategoriích Benjamin a Kadet...

V první polovině listopadu proběhlo národní kolo informatické soutěže Bobřík informatiky. Naši žáci soutěžili tento rok poprvé a to ve dvou kategoriích Benjamin a Kadet. Do začátku dostal každý žák 48 bodů, protože za špatné odpovědi se body strhávají. Maximální počet bodů, který mohli žáci získat, byl 192. V kategorii Benjamin (žáci 6. třídy) se na prvních třech místech v naší ZŠ umístili žáci Jan Losenický, Vítek Janovský a Jakub Lojek. V kategorii Kadet (žáci 8. a 9. třídy) to byli Tereza Valecká, Barbora Coufalová a Michal Kubový. Pokud byste si chtěli také vyzkoušet Bobříka informatiky, klikněte na následující odkaz: Archivní testy

Mgr. Klára Raurová

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště