Běh parkem Budoucnost v Havlíčkůvě Brodě

  28.5.2014
V úterý 27. května se jedenáct žáků druhého stupně zúčastnilo 19. ročníku Běhu parkem Budoucnost v Havlíčkově Brodě. Dopolední mrholení, chlad, blátivý a klouzavý terén ztížily všem běh a ovlivnily výsledky i umístění.

V úterý 27. května se jedenáct žáků druhého stupně zúčastnilo 19. ročníku Běhu parkem Budoucnost v Havlíčkově Brodě. Dopolední mrholení, chlad, blátivý a klouzavý terén ztížily všem běh a ovlivnily výsledky i umístění. Nejrychlejší naší běžkyní je Eliška Kučerová ze šesté třídy, která se umístila na krásném šestém místě. Každoročně úspěšná deváťačka Tereza Popelková obsadila ve své kategorii nejstarších dívek pěkné sedmé místo a skvěle zabodovala i Sabina Hejlíková ze šesté třídy s devátým místem. Dále školu reprezentovali:

Ondra Pelikán a Tomáš Hocke (11. místo), Tereza Jarošová (12. místo), Andrea Smékalová (13. místo), Pavel Soukup, Tomáš Popelka, Pavel Švanda a Filip Krejčí. Všem běžeckým nadšencům blahopřeji k dosaženým výsledkům, děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a přeji chuť a sílu do dalších atletických tréninků.

Mgr. M. Chmelařová


  Běh parkem Budoucnost