XVII. ročník běhu parkem Budoucnost v Havlíčkově Brodě

  4.5.2012
Ve čtvrtek 3. května se dvanáct odvážných běžců pokusilo zdolat za slunečného počasí nelehký terén havlíčkobrodského parku Budoucnost.

Termín: 3. května 2012
Věková kategorie: vybraní žáci 6. – 9. ročníku

Ve čtvrtek 3. května se dvanáct odvážných běžců pokusilo zdolat za slunečného počasí nelehký terén havlíčkobrodského parku Budoucnost. Mile nás překvapila Tereza Popelková, která v kategorii dívek narozených v roce 1999 předvedla překvapivě perfektní výkon a obsadila skvělé třetí místo. Také Petra Adámková bojovala statečně ze všech sil a přes zranění na noze doběhla jako devátá ve starší kategorii 1997-6. Chlapci se v žádném případě nenechali zahanbit děvčaty, vydali ze sebe maximum a zažili chvíle opojného úspěchu i menšího zklamání. Nejlepší byl žák šesté třídy Filip Dymáček se svým zaslouženým 7. místem.

Školu dále reprezentovali: Kateřina Janáčková, Alžběta Kavalírová, Martina Sigmundová, Helena Perglová, Miloš Losenický, Aleš Kadlec, František Holcman, Gabriel Gloza a Vojtěch Hudec.

Děkuji všem neúnavným běžcům za účast v této náročné běžecké soutěži a doufám, že je tento sedmnáctý ročník naladí a posune blíže příštímu cíli.

Mgr. Monika Chmelařová