Běh parkem budoucnost 2013

  16.5.2013
Dne 14. 5. 2013 se uskutečnil již 18. ročník Běhu parkem Budoucnost v Havlíčkově Brodě.

Dne 14. 5. 2013 se uskutečnil již 18. ročník Běhu parkem Budoucnost v Havlíčkově Brodě. Nelehký terén po blátivé cestě lemované silnými kořeny starých stromů zdolávali mladí běžci s obtížemi a s vypětím všech sil, ale statečně a odhodlaně mířili do vysněného cíle.

Naši školu vzorně reprezentovaly a dobře se na předních místech umístily tyto dívky:

Tereza Popelková – 5. místo, Andrea Smékalová – 7. místo, Tereza Křesťanová a Miluše Boháčová.

Naši chlapci letos neměli štěstí a lépe trénovaní soupeři je odsunuli na místa na konci výsledkové listiny. Za znak Krucemburku namáhali za běhu své svaly na nohou a dýchali z plných plic: Miloš Losenický, Filip Dymáček, Jan Soukup, Tomáš Popelka, Michal Rubek a Jan Losenický.

Všem odvážlivcům a nadšencům děkuji za statečnost a odvahu sáhnout si na dno svých sil a přeji jim, aby neztratili zájem o běh a v příštím roce posunuli laťku vítězství výš.

Mgr. Monika Chmelařová