Asociace školních sportovních klubů – florbalový turnaj dívek

  29.11.2022
Okresní kolo ve florbale dívek v kategorii IV. 8. - 9. tříd se uskutečnilo ve čtvrtek 24. 11. 2022 ve SH Světlá nad Sázavou...

Okresní kolo ve florbale dívek  v kategorii IV. 8. - 9. tříd se uskutečnilo ve čtvrtek 24. 11. 2022 ve SH Světlá nad Sázavou. Mezi sebou soupeřilo celkem 6 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Naše děvčata se umístila na šestém místě. Kapitánem a zároveň naším nejlepším hráčem byla Romana Málková.  Všem gratuluji a přeji mnoho sportovních úspěchů.

Okresní kolo:

ZŠ Krucemburk x ZŠ Lánecká  2:5

ZŠ Krucemburk x ZŠ  Nuselská  1:4

ZŠ Krucemburk x  Gymnázium Chotěboř  1:3

Tým florbalistek: Simona Vasserbauerová,  Romana Málková,  Lenka Beránková, Karolína Culková, Eliška Daňková, Barbora Coufalová, Daniela Martínková, Andrea Kunzová, Alena Hromádková, Aneta Kopecká, Tereza Valecká, Adéla Hamerská, Gabriela Zvolánková

Ing. Tomková Ivana