Asociace školních sportovních klubů – florbalový turnaj

  28.11.2019
Okrskové kolo ve florbale dívek v kategorii IV. 8. - 9. tříd se uskutečnilo v pátek 22. 11. 2019 v tělocvičně gymnázia Chotěboř...

Okrskové kolo ve florbale dívek  v kategorii IV. 8. - 9. tříd se uskutečnilo v pátek 22. 11. 2019 v tělocvičně gymnázia Chotěboř. Mezi sebou soupeřilo celkem 5 týmů. Naše děvčata se umístila na krásném třetím místě. Všem gratuluji a přeji mnoho sportovních úspěchů.

Okrskové kolo:

ZŠ Krucemburk x ZŠ Buttulova 2:3

ZŠ Krucemburk x ZŠ  Golčův Jeníkov 1:2

ZŠ Krucemburk x ZŠ Ždírec n/D 3:0

ZŠ Krucemburk x Gymnázium Chotěboř 6:1

Tým florbalistek: Zuzana Málková, Pavlína Culková, Iveta Šulcová, Barbora Virglová, Danilea Kuzmová, Kristýna Škodová, Vendula Valecká, Mirka Vašková, Simona Vasserbauerová, Adéla Kubová, Romana Málková, Sofie Bencová, Lenka Beránková

Ing. Ivana Tomková