Asociace školních sportovních klubů – Florbal

  17.12.2019
Okresní kolo přeboru škol ve florbalu v kategorii III. dívky se uskutečnilo v pátek 13. 12. 2019 ve sportovní hale Světlá nad Sázavou. Mezi sebou soupeřilo celkem 6 týmů. Naše děvčata se umístila na krásném druhém místě...

Okresní kolo přeboru škol ve florbalu v kategorii III. dívky se uskutečnilo v pátek 13. 12. 2019 ve sportovní hale Světlá nad Sázavou. Mezi sebou soupeřilo celkem 6 týmů. Naše děvčata se umístila na krásném druhém místě. Všem gratuluji a přeji mnoho sportovních úspěchů.

Okresní kolo:
ZŠ Krucemburk x ZŠ Lánecká  1:3
ZŠ Krucemburk x ZŠ  Šlápánov 2:0
ZŠ Krucemburk x Gymnázium Chotěboř 8:2
ZŠ Krucemburk x ZŠ Lánecká  2:4

Tým florbalistek: Barbora Virglová, Kristýna Škodová, Vendula Valecká, Mirka Vašková, Simona Vasserbauerová, Adéla Kubová, Romana Málková, Sofie Bencová, Karolína Culková, Hedvika Kafková, Tereza Valecká, Nela Sýkorová

Ing. Ivana Tomková