Anglické divadlo pro 4. - 9. ročník

  14.3.2018
12. března 2018 Městské divadlo a kino Ostrov Havlíčkův Brod ...

Žáci 4. až 6. ročníku zhlédli veselou anglicko-českou pohádku s písničkami Puss in boots. Příběh o netradičním dědictví v podobě kocoura, který chce, aby mu jeho pán dal ušít boty a on ho potom za odměnu  přivede k bohatství a k lásce krásné princezny. Pohádka o tom, že se nemusíme bát příležitosti, nemáme se vzdávat, zkusit štěstí a vytrvat v úsilí, aby se věci změnily k lepšímu.

Pro žáky 7. až 9. třídy bylo připraveno volné pokračování příběhu Peter Black 3. Zajímavý příběh, anglický projev s použitím atraktivních dialektů, variabilní scéna a různorodá hudba. Peter má svoji lásku, svoji  práci, svůj iPhone a střechu nad hlavou. Očividně mu nic nechybí. To platí do momentu, než se dozví, že se z něho stal dědic rodinného sídla. Peter se musí vypořádat s nabytou zodpovědností za rodinný majetek. Po svém boku má přátele a blízké lidi, kteří mu pomohou přebudovat sídlo na atraktivní kulturní stánek.

Představení jsou pojatá jako učební pomůcka a doufáme, že pomohou žákům ještě k vyšší motivaci ke studiu cizího jazyka.

Mgr. Alena Bencová, Ing. Ivana Tomková