Anglické divadelní představení „The last wish“

  24.3.2019
Jak bývá každoroční tradicí, i letos, 21. března 2019, vyrazili naši žáci sedmé až deváté třídy na anglické divadelní představení „The last wish“ do Havlíčkova Brodu...

Jak bývá každoroční tradicí, i letos, 21. března 2019, vyrazili naši žáci sedmé až deváté třídy na anglické divadelní představení „The last wish“ do Havlíčkova Brodu. Příběh o králi, jeho dětech a přání byl zahrán v jednoduché přizpůsobené angličtině. Žáci textu bez větších potíží rozuměli.
V příběhu Jana Wericha navštívili atraktivní místa, jako je jednotka intenzivní péče, automobilový závodní okruh a česká hospoda. Také viděli, jak může být sláva nudná, nezáživná a bohatství otupující a že jediné, co má skutečnou cenu a smysl, jsou dobré rodinné vztahy.

Mgr. Alena Bencová, Ing. Ivana Tomková

 

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště