Anglické divadelní představení „The last wish“

  24.3.2019
Jak bývá každoroční tradicí, i letos, 21. března 2019, vyrazili naši žáci sedmé až deváté třídy na anglické divadelní představení „The last wish“ do Havlíčkova Brodu...

Jak bývá každoroční tradicí, i letos, 21. března 2019, vyrazili naši žáci sedmé až deváté třídy na anglické divadelní představení „The last wish“ do Havlíčkova Brodu. Příběh o králi, jeho dětech a přání byl zahrán v jednoduché přizpůsobené angličtině. Žáci textu bez větších potíží rozuměli.
V příběhu Jana Wericha navštívili atraktivní místa, jako je jednotka intenzivní péče, automobilový závodní okruh a česká hospoda. Také viděli, jak může být sláva nudná, nezáživná a bohatství otupující a že jediné, co má skutečnou cenu a smysl, jsou dobré rodinné vztahy.

Mgr. Alena Bencová, Ing. Ivana Tomková