Akademie k 65. výročí otevření ZŠ Krucemburk

  28.5.2016
25. května 2016 se uskutečnila Akademie k 65. výročí školy

Dne 25. května 2016 se uskutečnila v sokolovně Akademie k 65. výročí otevření naší školy. Každá třída se zúčastnila svým příspěvkem. Mohli jsme vidět spoustu vystoupení od básní o škole až ke zpěvu Slavíků z Madridu. Tato akademie se velice povedla a těšíme se na další. Bohužel se uskuteční za pět let a to my už budeme na SŠ.

Matěj Vinopal, 8. třída

Ve středu 25. května 2016 se uskutečnila Školní akademie k 65. výročí otevření krucemburské školy. Žáci spolu s učiteli nacvičovali už od začátku školního roku. Vše měli do detailů propracované. Celá sokolovna byla do posledního místa zaplněna rodiči a prarodiči. Akademie se všem učitelům, rodičům i ostatním žákům velice líbila.

Nikola Elerová, 8. třída