Adventní zpívání ve školní družině 2022

  29.11.2022
V pondělí 28. listopadu, hned po 1. adventní neděli, jsme se s dětmi těšili, že za námi do družiny v odpoledních hodinách zavítají naši blízcí, rodiče, příbuzní či přátelé...

V pondělí 28. listopadu, hned po 1. adventní neděli, jsme se s dětmi těšili, že za námi do družiny v odpoledních hodinách zavítají naši blízcí, rodiče, příbuzní či přátelé. Chtěli jsme zahájit adventní čas společným setkáním s písničkou. A vyšlo to. Takovou hojnou účast naše družinka ještě nepamatuje. Koledy a vánoční písničky zněly naší školou celou hodinu. Poseděli jsme u vánočního čaje a také mlsaly chutnou vánočku a cukroví, které pro nás připravily některé maminky. Moc děkuji všem, kteří přišli a pomohli vykouzlit vánoční náladu. Těšíme se na příští setkání.

 Daniela Balková