Adventní zpívání ve školní družině 2019

  13.12.2019
Ve čtvrtek 12. prosinec 2019, v čase vánoční výstavy v naší škole, jsme otevřeli dveře družiny dokořán a svým zpěvem se snažili rozeznít chodby naší školy. Přišli rodiče a přátelé našich dětí a společně jsme za doprovodu kytary, houslí a ...

Ve čtvrtek 12. prosinec 2019, v čase vánoční výstavy v naší škole, jsme otevřeli dveře družiny dokořán a svým zpěvem se snažili rozeznít chodby naší školy. Přišli rodiče a přátelé našich dětí a společně jsme za doprovodu kytary, houslí a rytmických nástrojů přezpívali snad všechny známé koledy a vánoční písničky. Děti si mohly vyrobit vánoční hvězdu z papírových sáčků, ochutnaly tradiční vánočku a vánoční čaj. Děkujeme všem, kteří si v předvánoční době našli čas a zastavili se u nás a přispěli k dobré náladě. Těšíme se na další setkání.

Daniela Balková, vychovatelka