Adventní zpívání ve školní družině 2018

  13.12.2018
Ve středu 12. 12. 2018 odpoledne jsme se v naší školní družině sešli s rodiči a přáteli...

Ve středu 12. 12. 2018 odpoledne jsme se v naší školní družině sešli s rodiči a přáteli. Při vůni vánočního čaje a za doprovodu kytary, keyboardu, flétny a rytmických nástrojů   přezpívali snad všechny známé vánoční koledy a písničky. Na stránkách dětské tv stanice Déčko jsme průběžně pročítali vánoční komiks – příběh o narození   Ježíška a dozvěděli se podrobnosti o tom,  jak to tenkrát vlastně vše asi bylo. Pochutnali jsme si i letos na výborné vánočce, kterou pro nás upekla jedna z maminek. Děkujeme. Snad naše neformální posezení přispělo k vánoční náladě všech zúčastněných a budeme se těšit na další podobnou akci.
VŠEM PŘEJEME KLIDNÉ A POHODOVÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ.

Daniela Balková, školní družina