Adventní zpívání ŠD 2023

  12.12.2023
V pondělí 11. prosince jsme napjatě s dětmi ve školní družině očekávali, zdali v dnešní náročné době najde někdo z rodičů, příbuzných či přátel čas...

V pondělí 11. prosince jsme napjatě s dětmi ve školní družině očekávali, zdali v dnešní náročné době najde někdo z rodičů, příbuzných či přátel čas a zastaví se u nás na každoroční společné adventní zpívání s dětmi. Už před 15. hodinou se v naší jídelně začali scházet hosté a během chvilky byly všechny stoly obsazené. Děkuji všem, kteří přišli! Přispěli jste k neformálnímu a pohodovému setkání s písničkou a věřím, že jsme se společně na přicházející rodinné vánoční svátky naladili. Děkuji i těm, kdo přispěli něčím sladkým k snědku a vedoucí kuchyně Slávce za bezvadný servis. Těšíme se na další setkání.

Daniela Balková a kolektiv ŠD