Školní výlet 9. třídy

  11.6.2019
4. a 5. června – chatová osada Stvořidla a Zámek Světlá nad Sázavou

„Prostředí, ve kterém jsme byli, bylo příjemné a klidné. Personál milý a přívětivý. Před tím, než jsme se dostali do kempu, jsme se byli podívat na Zámku ve Světlé nad Sázavou. Po prohlídce jsme se rozdělili do skupin a šli si zahrát únikovou hru. Výlet se mně i mým spolužákům velice líbil. Bylo to pěkné zakončení devátého ročníku.“

                                                                                                                     Natálie Richterová, Bára Stehnová

 

„Náš dvoudenní výlet započal návštěvou Světlé nad Sázavou, kde jsme si prohlédli zámek a poté jsme měli možnost „únikovky“, která se mi velice líbila. Po odjezdu ze Světlé jsme se vydali na cílovou stanici – Stvořidla. Cesta do kempu byla celkem dobrodružná, hlavně, když jsme šli po houpající se lávce přes Sázavu.  Ubytovali jsme se v chatkách, večer opékali na ohni a měli volnou zábavu. Druhý den jsme se vydali na cestu domů. Výlet byl pohodový. Myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že jsme si ho užili. Byl to náš poslední třídní výlet a stál za to!”

                                                                                                                                                      Veronika Balková

 

„Výlet se mi velmi líbil. Všichni jsme si spolu užili hodně zábavy. Zámek i „únikovka“ byly zajímavé. Kemp byl také moc hezký a okolo příjemní lidé. Klidně bych si výlet zopakovala.“

                                                                                                                                                        Lucie Kubová

 

„Výlet byl pěkný, protože bylo pěkné počasí, krásná příroda a spousta legrace.“

                                                                                                                                                   Radim Muller

 

„Výlet jsme si moc užili. Cesta do kempu byla zajímavá a plná legrace. Na místě jsme se ubytovali v prostorných chatkách a většinu času jsme trávili v kempu. Večer jsme si opékali špekáčky. Druhý den jsme šlapali lesem na 4 km vzdálenou zastávku. Tuto cestu nepřežily jedny kraťasy.“

                                                                                                Nikola Kasalová, Tomáš Hrůza, Jan Trávníček

 

„Výlet byl dobře zorganizovaný, navíc nám přálo i počasí. Navštívili jsme zajímavý zámek ve Světlé nad Sázavou a prošli Stvořidla.“

                                                                                                                        Martin Doucha, Jakub Kopecký