10. ročník dětské výtvarné soutěže „Po stopách Jana Zrzavého“

  17.3.2015
V letošním školním roce proběhl již desátý ročník dětské výtvarné soutěže „Po stopách Jana Zrzavého“, který pořádá naše základní škola ve spolupráci se Společností Jana Zrzavého.

V letošním školním roce proběhl již desátý ročník dětské výtvarné soutěže „Po stopách Jana Zrzavého“, který pořádá naše základní škola ve spolupráci se Společností Jana Zrzavého. Do soutěže se zapojili žáci ze základních škol Havlíčkova Borová, Okrouhlice, Oudoleň, Sobíňov, Vojnův Městec a žáci z pořádající školy. Odborná porota ve složení paní Jana Zabloudilová (ZUŠ Žďár nad Sázavou), Mgr. Marta Rejšková (ZUŠ Krucemburk), paní Miloslava Michalová (Společnost Jana Zrzavého) se sešla 11. února a soutěžní práce vyhodnotila.
Autorům vítězných prací gratulujeme a děkujeme všem, kteří se výtvarné soutěže zúčastnili.
Výstava výtvarných prací je instalována v prostorách základní školy a veřejnost ji může zhlédnout do 30. června 2015.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová

Vyhodnocení (PDF)

Pozvánka na výstavu (PDF)