1. září - slavnostní zahájení školního roku 2022/2023

  3.9.2022
Ve čtvrtek 1. 9. 2022 nastoupili žáci prvního i druhého stupně do čerstvě zrekonstruovaných prostor naší školy, aby zahájili nový školní rok...

Ve čtvrtek 1. 9. 2022 nastoupili žáci prvního i druhého stupně do čerstvě zrekonstruovaných prostor naší školy, aby zahájili nový školní rok. Obzvlášť slavnostní okamžik to byl pro všech 22 prvňáčků, kteří tu zažili svůj první školní den. V doprovodu rodičů se vydali po šipkách do své třídy, kde na ně čekala řada pěkných dárků a školních potřeb, které jistě využijí. Prvňáčky přišel pozdravit také starosta obce Mgr. Otto Kohout a ředitel školy Mgr. Jiří Šikl. Dětem popřáli mnoho úspěchů a předali pohádkovou knížku bratří Grimmů s krásnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové. Nejen prvňáčkům, ale i všem ostatním žákům přejeme, aby pro ně tento školní rok byl zdařilý a přinesl jim mnoho pěkných zážitků a radost z poznávání.

Mgr. Marion Polívková