Rozvrh hodin pro školní rok 2019/2020

Rozvrh platný od 1. 9. 2019

 I. 
Třídní učitel: Mgr. Eva Janáčková

 

1
7:25- 8:10

2
8:20- 9:05

3
9:20-10:05

4
10:15-11:00

5
11:10-11:55

6
12:00-12:45

7
13:10-13:15

8
13:20-14:05

 
P
o

 

Čj
EJ
(I)

M
EJ
(I)

Tv
EJ
(Tv1)

Čj
EJ
(I)

       

 
Ú
t

 

M
EJ
(I)

Čj
EJ
(I)

Prv
EJ
(I)


EJ
(I)

       

 
S
t

 

Čj
EJ
(I)

M
EJ
(I)

Hv
JV
(III)

Čj
EJ
(I)

       

 
Č
t

 

M
EJ
(I)

Čj
EJ
(I)

Prv
EJ
(I)

Vv
EJ
(I)

       

 
P
á

 

Čj
EJ
(I)

M
EJ
(I)

Čj
EJ
(I)

Tv
EJ
(Tv1)

       

 

 II. 
Třídní učitel: Mgr. Jana Mäki

 

1
7:25- 8:10

2
8:20- 9:05

3
9:20-10:05

4
10:15-11:00

5
11:10-11:55

6
12:00-12:45

7
13:10-13:15

8
13:20-14:05

 
P
o

 

Čj
JM
(II)

M
JM
(II)

Prv
JM
(II)

Čj
JM
(II)

Tv
JM
(Tv1)

     

 
Ú
t

 

Čj
JM
(II)

M
JM
(II)

Čj
JM
(II)

Vv
JM
(II)

Vv
JM
(II)

     

 
S
t

 

M
JM
(II)

Čj
JM
(II)


EJ
(II)

Hv
JV
(III)

       

 
Č
t

 

M
JM
(II)

Čj
JM
(II)

Tv
JM
(Tv1)

Čj
JM
(II)

       

 
P
á

 

Čj
JM
(II)

M
JM
(II)

Čj
JM
(II)

Prv
JM
(II)

       

 

 III. 
Třídní učitel: Mgr. Hana Štědronská

 

1
7:25- 8:10

2
8:20- 9:05

3
9:20-10:05

4
10:15-11:00

5
11:10-11:55

6
12:00-12:45

7
13:10-13:15

8
13:20-14:05

 
P
o

 

Čj
(III)

M
(III)

Čj
(III)

(A1)
AB
(JU)

Prv
(III)

     

(A2)
IT
(OU)

 
Ú
t

 

Čj
(III)

M
(III)

Čj
(III)

Hv
JV
(III)

       

 
S
t

 

M
(III)

(A1)
AB
(JU)

Tv
(Tv1)

Čj
(JU)

Prv
(III)

     

(A2)
IT
(OU)

 
Č
t

 

Čj
(III)

M
(III)

Čj
(III)


(III)

Vv
(III)

     

 
P
á

 

Čj
(III)

(A1)
AB
(JU)

M
(III)

Čj
(III)

Tv
(Tv1)

     

(A2)
IT
(OU)

 

 IV. 
Třídní učitel: Mgr. Věra Štouračová

 

1
7:25- 8:10

2
8:20- 9:05

3
9:20-10:05

4
10:15-11:00

5
11:10-11:55

6
12:00-12:45

7
13:10-13:15

8
13:20-14:05

 
P
o

 

Čj
(IV)

M
(IV)

A
JV
(IV)

Čj
(IV)

Pří
EJ
(IV)

Čj
(IV)

   

 
Ú
t

 

M
(IV)

Čj
(IV)

A
JV
(IV)

Vl
(IV)

Čj
(IV)

     

 
S
t

 

Čj
(IV)

M
(IV)


(IV)

Tv
JM
(mim)

Tv
JM
(Tv1)

     

 
Č
t

 

M
(IV)

Čj
(IV)

A
JV
(IV)

Hv
JV
(VI)

Pří
EJ
(IV)

     

 
P
á

 

Čj
(IV)

Vl
(IV)

M
(IV)

Vv
(IV)

Vv
(IV)

     

 

 V. 
Třídní učitel: Mgr. Helena Kafková

 

1
7:25- 8:10

2
8:20- 9:05

3
9:20-10:05

4
10:15-11:00

5
11:10-11:55

6
12:00-12:45

7
13:10-13:15

8
13:20-14:05

 
P
o

 

Čj
HK
(V)

(A1)
AB
(JU)

M
HK
(V)

Čj
HK
(V)

Pří
HK
(V)

     

(A2)
IT
(OU)

 
Ú
t

 

M
HK
(V)

Čj
HK
(V)

Vl
HK
(V)

(A1)
MBa
(PC)

Hv
JV
(VI)

     

(A2)
IT
(OU)

 
S
t

 

Čj
HK
(V)

M
HK
(V)


HK
(V)

Tv (Dív)
HK
(mim)

Tv (Dív)
HK
(mim)

     

Tv (Chl)
(mim)

Tv (Chl)
(mim)

 
Č
t

 

M
HK
(V)

Čj
HK
(V)

Pří
HK
(V)

Čj
HK
(V)

(A1)
AB
(JU)

Vv
HK
(V)

   

(A2)
HK
(PC)

 
P
á

 

Čj
HK
(V)

M
HK
(V)

(A1)
AB
(JU)

Vl
HK
(V)

Čj
HK
(V)

     

(A2)
IT
(OU)

 

 VI. 
Třídní učitel: Mgr. Jana Vašíčková

 

1
7:25- 8:10

2
8:20- 9:05

3
9:20-10:05

4
10:15-11:00

5
11:10-11:55

6
12:00-12:45

7
13:10-13:15

8
13:20-14:05

 
P
o

 

(A1)
JV
(VI)

M
MBa
(VI)

Čj
(VI)

Z
(VI)

Pč (Dív)
JV
(VI)

Pč (Dív)
JV
(VI)

   

(A2)
IT
(OU)

Pč (Chl)
AB
(ŠkD)

Pč (Chl)
AB
(ŠkD)

 
Ú
t

 

(A1)
JV
(VI)

M
MBa
(VI)

Čj
(VI)

Tv (Dív)
(Tv1)


KR
(VIII)

Vo
(VI)

   

(A2)
IT
(OU)

Tv (Chl)
(Tv2)

 
S
t

 

D
(VI)

M
MBa
(VI)

I
MBa
(PC)

F
AB
(Ch)

Vv
(IV)

Vv
(IV)

   

 
Č
t

 

(A1)
JV
(VI)

M
MBa
(VI)

Čj
(VI)

Tv (Dív)
(Tv2)

Z
(VI)

     

(A2)
IT
(OU)

Tv (Chl)
(Tv1)

 
P
á

 


KR
(VI)

Čj
(VI)

Hv
JV
(VI)

D
(VI)

Vz
IT
(OU)

     

 

 VII. 
Třídní učitel: Mgr. Michaela Šinkorová

 

1
7:25- 8:10

2
8:20- 9:05

3
9:20-10:05

4
10:15-11:00

5
11:10-11:55

6
12:00-12:45

7
13:10-13:15

8
13:20-14:05

 
P
o

 

M
KR
(VII)

Čj
MH
(VII)

(A1)
AB
(JU)

RV (7-as)
MH
(VII)

Pč (Dív)
JV
(VI)


KR
(VII)

   

(A2)
IT
(OU)

Pč (Chl)
AB
(ŠkD)

 
Ú
t

 

Z
(VII)

F
AB
(Ch)

Čj
MH
(VII)

Tv (Dív)
(Tv1)

D
(VII)

I
MBa
(PC)

   

Tv (Chl)
(Tv2)

 
S
t

 

Čj
MH
(VII)

M
KR
(VII)

Vo
(VII)

RV (7-as)
MH
(VII)

(A1)
AB
(JU)

Hv
JV
(VI)

   

(A2)
IT
(OU)

 
Č
t

 

F
AB
(Ch)

M
KR
(VII)

D
(VII)

Tv (Dív)
(Tv2)


KR
(VII)

Z
(VII)

   

Tv (Chl)
(Tv1)

 
P
á

 

(A1)
AB
(JU)

Čj
MH
(VII)

M
KR
(VII)

Vz
IT
(OU)

Vv
(VII)

Vv
(VII)

   

(A2)
IT
(OU)

 

 VIII. 
Třídní učitel: Mgr. Monika Henychová

 

1
7:25- 8:10

2
8:20- 9:05

3
9:20-10:05

4
10:15-11:00

5
11:10-11:55

6
12:00-12:45

7
13:10-13:15

8
13:20-14:05

 
P
o

 

Čj
MH
(VIII)

A
JV
(VIII)

RV (8-as)
MH
(VIII)

M
KR
(VIII)

D
(VIII)

Vz
IT
(OU)

   

Čj (Čj+)
(VI)

 
Ú
t

 

Čj
MH
(VIII)

M
KR
(VIII)

Ch
AB
(Ch)


KR
(VIII)

Tv (Dív)
IT
(Tv1)

 

Pč (Dív)
JV
(IX)

Vo
(VIII)

Tv (Chl)
(Tv2)

Pč (Chl)
(ŠkD)

 
S
t

 

M
KR
(VIII)

A
JV
(VIII)

F
AB
(Ch)

I
MBa
(PC)

D
(VIII)

Čj
MH
(VIII)

   

 
Č
t

 

Čj
MH
(VIII)

Ch
AB
(Ch)

RV (8-as)
MH
(VIII)

M
KR
(VIII)

Tv (Dív)
IT
(Tv2)

 


KR
(VIII)

Vv
(VIII)

Čj (Čj+)
(VI)

Tv (Chl)
(Tv1)

 
P
á

 

Z
(VIII)

M
KR
(VIII)

Čj
MH
(VIII)

F
AB
(Ch)

A
JV
(VIII)

Hv
JV
(VI)

   

 

 IX. 
Třídní učitel: Mgr. Alena Bencová

 

1
7:25- 8:10

2
8:20- 9:05

3
9:20-10:05

4
10:15-11:00

5
11:10-11:55

6
12:00-12:45

7
13:10-13:15

8
13:20-14:05

 
P
o

 

F
AB
(Ch)

M
KR
(IX)


KR
(IX)

I
MBa
(PC)

Čj
MH
(IX)

RV
MH
(IX)

   

 
Ú
t

 

Ch
AB
(Ch)

A
IT
(OU)

M
KR
(IX)

Čj
MH
(IX)

Tv (Dív)
IT
(Tv1)

 

Pč (Dív)
JV
(IX)

Pč (Dív)
JV
(IX)

Tv (Chl)
(Tv2)

Pč (Chl)
(ŠkD)

Pč (Chl)
(ŠkD)

 
S
t

 

F
AB
(Ch)

Čj
MH
(IX)

M
KR
(IX)

A
IT
(OU)

D
MH
(IX)

Z
(IX)

   

 
Č
t

 

M
KR
(IX)

Čj
MH
(IX)

A
IT
(OU)

Ch
AB
(Ch)

Tv (Dív)
IT
(Tv2)

 

Hv
JV
(VI)

Vv
KR
(IX)

Tv (Chl)
(Tv1)

 
P
á

 

Čj
MH
(IX)

Z
(IX)

Vo
(IX)

M
KR
(IX)

D
MH
(IX)

RV
MH
(IX)