Výchovný koncert

1.12.2017
Ve čtvrtek 30. listopadu 2017 proběhl v prostorách ZUŠ Krucemburk pro žáky 1. a 2. stupně naší školy hudební program „Jak se hraje na struny“...

Ve čtvrtek 30. listopadu 2017 proběhl v prostorách ZUŠ Krucemburk pro žáky 1. a 2. stupně naší školy hudební program „Jak se hraje na struny“. Kromě těch klasických, jako jsou klavír, housle, violoncello a kontrabas, nám naši hosté ze ZUŠ Chotěboř předvedli i moderní nástroje v podobě elektrické kytary a baskytary. Koncert proběhl zábavnou formou povídání, ukázek, hádanek i vtipných scének. Někteří žáci dokonce s chutí využili i možnosti stát se součástí vystoupení a zabrnkali si na basu a na cello. A po závěrečné ukázce hry na elektrickou kytaru se zdálo, že v mnohých posluchačích se probudila touha, stát se nejméně rockovou hvězdou.

Mgr. Hana Štědronská a Mgr. Eva Janáčková